515 078 301

Podmiejska 39, 62-800 Kalisz

Pn - Czw 12:00 - 21:00 Pt - Sob 12:00 - 22:00 Nd 12:00 - 21:00

Polityka prywatności

Zbieranie danych osobowych


Strona internetowa

Przeglądanie naszej strony internetowej nie wymaga podawania danych osobowych. Jedyne informacje jakie zbieramy podczas Państwa wizyty to takie dane jak:
- adres IP,
- typ przeglądarki,
- dane o urządzeniu z którego korzystasz,
- dane o systemie operacyjnym,
- data i czas Twoich odzwiedzin,
- strony, które u nas odwiedzasz
Gromadzimy te nieosobowe dane, aby lepiej zrozumieć zachowanie użytkownika naszej strony, jego interakcje ze stroną i móc ulepszać naszą ofertę, usługi i stronę internetową w przyszłości.

Kontakt telefoniczny, mejlowy lub poprzez media społecznościowe

Jeżeli kontaktujesz się z nami z prośbą o zrealizowanie zamówienia, rezerwację, przesłanie oferty, informacje marketingowe i promocyjne, ogólne informacje lub kontaktujesz się z nami online, możemy, w zależności od charakteru kontaktu, zbierać następujące, identyfikujące Cię dane osobowe: dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail, adres, telefon, miejsce zatrudnienia, stanowisko), płeć i język i inne dane osobowe, które nam dobrowolnie podałeś/-aś i które są niezbędne do obsługi zapytania i odpowiedzi na nie. Możemy także gromadzić dane osobowe pochodzące od naszych partnerów biznesowych, od osób trzecich działających w Twoim imieniu, na przykład organizatorów przyjęcia lub innego wydarzenia, w którym bierzesz udział, w naszej restauracji. Używamy Twoich danych osobowych w celu dostarczenia zamówionych przez Ciebie usług, realizacji dokonanej przez Ciebie rezerwacji i wykonania innych umów, które zawarliśmy.